obecnie w naszym sklepie przebywa 8 osoby
w koszyku znajduje się 0 produktów
wartość zamówienia: 0,00złNie masz jeszcze konta?

szukanie zaawansowane
Polskie Karaok
kategoria: Polskie
Polskie Karaoke vol.15
Cena: 19,99zł
Polskie Karaok
kategoria: Polskie
Polskie Karaoke vol.13
Cena: 19,99zł
3 DVD BOX Najp
kategoria: Kolędy
3 DVD BOX Najpiękniejsze Kolędy Polskie Karaoke
Cena: 59,99zł
Polskie Karaok
kategoria: Polskie
Polskie Karaoke vol.16
Cena: 19,99zł
Polskie Karaok
kategoria: Polskie
Polskie Karaoke vol.19
Cena: 19,99zł
Disco Polo, Dance
Karaoke DVD, AVI
Muzyka Biesiadna
Muzyka Rozrywkowa
Muzyka Akordeonowa
Muzyka Cygańska
Muzyczne DVD
Muzyka dla Dzieci
Muzyka Instrumentalna
Kolędy
zapisz  wypisz
karaoke propozycje


  Strona główna » Nasi artyści
Nasi artyści

Mirosław PolitowskiMirosław Politowski to artysta, którego nie zobaczycie w telewizji, ale którego głos zna niejeden Polak. Jeżeli nabyliście państwo którąś z płyt z serii BIESIADNE TANGA i WALCE na pewno bez problemu zauważyliście barwę głosu artysty. Poza tym Mirek wspiera takie zespoły jak TIP TOP i SEKRET. Jego solowa płyta jest przykładem wszechstronności i dojrzałości artystycznej. Wychowywał się i mieszka we Włocławku, ale nie zawsze można go tam spotkać czy usłyszeć. Artysta dużo podróżuje po świecie i występuje w miejscach bardzo odległych od Polski, między innymi w krajach tak egzotycznych jak Karaiby, Japonia czy Emiraty Arabskie.

Lista utworów z płyty „Brunetki, blondynki”

Serce matki, Usta milczą dusza śpiewa, Dzieci Pireusu, Kochać, Lad dwadzieścia miał mój dziad, Brunetki blondynki, Gdzie jest mój dom, Ostatni tabor, Woda w potoku, Siedem czerwonych róż, Gdy w ogrodzie botanicznym, Co się dzieje oszaleję, Tango milonga

 


 

Krzysztof KisKrzysztof Tadeusz KISIAŁA urodził się w znaku Wagi 15 października 1952 roku w stolicy Śląska, Katowicach. Pseudonim artystyczny „KIS” przyjął od trzech pierwszych liter nazwiska. Już jako kilkuletni chłopiec uczył się gry na akordeonie i fortepianie, był członkiem szkolnego chóru. 
Pierwszy występ solowy miał miejsce w kościele parafialnym "Chrystusa Króla" w Chybiu (1961). W latach 1973-1975 był członkiem Amatorskiego Reprezentacyjnego Zespołu Estradowego Marynarki Wojennej „KONTRASTY”. W roku 1975 dołączył do Grupy Wokalnej Polskiego Radia w Gdañsku „SEBASTIAN”. Grupa ta występowała m.in. na Międzynarodowym Festiwalu SOPOT'75, towarzysząc wielu znakomitym artystom. W latach 1974-75 i 1985, uczestnik i laureat Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu. W 1984-89 był współzałożycielem i członkiem Zespołu Estradowego Komendy Wojewódzkiej w Kielcach znanego pod nazwą SK-84. W kwietniu 2002 roku został zaproszony przez Zbigniewa WODECKIEGO do udziału w programie telewizji TVN „DROGA DO GWIAZD”. Zaśpiewał w nim piosenkę "Gdzie się podziały tamte prywatki". W listopadzie 2002 roku wziął udział w programie „SZANSA NA SUKCES” gdzie otrzymał wyróżnienie. Więcej informacji o Krzysztofie znajdziecie Państwo na: http://www.krzysztof-kisiala.akcja.pl

Lista utworów z płyty „Moje ulubione

Gdzie się podziały tamte prywatki, Cała sala śpiewa z nami, Pod papugami, Pocieszanka, Kiedy byłem młody, Dwadzieścia lat, a może mniej, Ludzkie gadanie, Nie płacz kiedy odjadę, Tango milonga, Może ja sam, Wspomnienie, Zielone wzgórza nad Soliną, Wielka miłość, Ave Maria
Stasiek WielanekO Staśku Wielanku długo by opowiadać, dlatego odsyłamy państwa do jego nagrań na trzech płytach w naszym sklepie.  Tylko jego muzyka jest w stanie opowiedzieć to kim jest ten artysta.

UWAGA !   Już w maju nowa płyta STAŚKA WIELANKA pt. City Boy 2.  Mamy nadzieję, że będzie to duże wydarzenie artystyczne i że przypadnie do gustu każdemu.  Nowy Stasiek z nowym zespołem KAMELEON robi wrażenie. GWARANTUJEMY SUPER ZABAWĘ !!
Paweł SobotaPaweł Sobota - to jedyny w Polsce znany akordeonista, który sprzedał tysiące płyt i którego popularność ciągle rośnie.  Jako pierwszy nagrał swój koncert na płycie DVD.  Mieszka i koncertuje głównie w Ciechocinku.  W swoim dorobku artystycznym ma już cztery płyty CD i zapewne na tym nie zakończy.  Muzycznie oprócz instrumentalnych wersji znanych polskich przebojów, na płytach artysty można znaleźć utwory Tadeusza Wesołowskiego oraz światowy repertuar akordeonowy.

Lista utworów z płyty „Akordeonowe Hity”

W zieleni oczu twych, Polka dziadek, Tico tico, Droga do gwiazd, Motyle znad Wisły, Ole gaupa, Samba flamenco, Walentino, W małym hiszpańskim miasteczku, Wschodzące słońce, Polka rembelinka, Spanish flea, Beautiful lover, Amedia luz, Zaduma, Królowa karnawału, Nie wiem jak długo to trwa.


Duet AkordeonowyBarbados to dwaj akordeoniści ze Śląska, Franciszek Prus i Jarosław Jeżewski. Obaj instrumentaliści są znani w środowisku akordeonowym Katowic i okolic od wielu lat, a każda ważna impreza na Śląsku nie może się odbyć bez ich udziału.
Kontynuuj

Platnosci obsluguje DOTPAY
 Regulamin
 Bezpieczeństwo
 Koszty wysyłki
 Demo
 Nasi artyści
 Kontakt
RYSZARD MUSIC
ul. Mirkowska 33
05-520 Konstancin-J.
NIP: 5261028141
Zamówienia: tel. 604 493 435

email: info@ryszardmusic.com.pl

 Witamy na stronie internetowej firmy Ryszard Music. Zapraszamy do zakupu płyt. Zespoły disco polo zapraszamy do współpracy - więcej w dziale kontakt.

                                     R     E      K     L     A     M     A
ściągnij sobie klip KARAOKE, mp3, podkład muzyczny
Teledyski Disco Polo | Karaoke, Podkłady muzyczne, mp3
© 2022 Copyright by RyszardMusic   strona główna - rejestracja - jak zamawiać? - koszty wysyłki - kontakt - Mapa Strony            wykonanie Jasionowski.net